· Boka nu för SOMMAREN 2022 ·
Inga bilder ingår utan de köpes till utöver
Vill man köpa produkter så bokar man in en bildvisning som hålls i min studio 7-10 dagar efter. Mer info får ni i samband med fototillfället. Priser för produkter finns i menyn under produkter.
Först planerar vi:
Vi börjar med att ta 1-årsporträtten. De tas på samma bakgrund som är för smash the cake med eller utan ballongerna i bakgrunden. Här lägger vi bara runt 15 minuter så barnet även orkar att kladda tårtan.
Nu är det dags att smasha tårtan. Alla barn tycker inte det är lika roligt att bli kladdiga så man får ta det som det kommer. Jag har olika tricks att få mina bilder jag behöver och detta har jag berättat om innan vi startar.
Här är de två olika formerna på tårta man kan få i den färg som matchar fotograferingen. Cupcake tårtan är aningen mindre på grund av formen.
Man kan få i 3 nyanser som här eller helfärgad på rosorna.
Skicka gärna en förfrågan här, ett mail eller skicka ett sms så återkommer jag inom 24 timmar (Under ledighet kan det bli senare)
0763 - 211 560
Brunnshögsgatan 15B i Lund på Brunnshög
Mer info och karta finns under INFORMATION & HITTA HIT i menyn.